O centrum

Od 1 lutego 2013 r. właścicielem pływalni jest Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach Sp. z o. o. Wszystkie udziały w kapitale zakładowym spółki obejmuje Gmina Oborniki.


W związku z przeprowadzeniem szeregu inwestycji poprawiających atrakcyjność obiektu pływalnia otrzymała nazwę „Centrum Rekreacji Oborniki”.


Centrum Rekreacji Oborniki położone jest przy ulicy Czarnkowskiej w Obornikach. Budynek znajduje się w zacisznej okolicy nieopodal lasu Dahlmana oraz w niedalekiej odległości od centrum Obornik. Ośrodek okazuje się być ziemią obiecaną dla każdego spragnionego wypoczynku, bez względu na to czy relaksuje się poprzez wysiłek fizyczny, czy słodkie lenistwo. Centralnym punktem jest pływalnia, na której prowadzone są zajęcia z nauki pływania, aqua aerobik, hydrocycling oraz zajęcia dla maluszków od 3 miesiąca życia. Wszystkie zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Z myślą, o naszych najmłodszych klientach organizujemy przyjęcia urodzinowe na basenie. Nad udaną zabawą urodzinową czuwa nasz animator. Ci, z Państwa którzy wolą twardo stąpać po ziemi, zamiast pływać mogą zagrać w kręgle, bilard czy squash’a. Gdy da o sobie znać potrzeba lenistwa, wówczas relaksu mogą Państwo zaznać w strefie SPA&WELLNESS. W strefie spa relaksu można zaznać w czerech saunach: eco, infrared, suchej i parowej. Po odprężeniu w gorącej saunie, ochłody można zaznać pod prysznicami wrażeń, natomiast odprężyć się w miejscu wypoczynku oraz w 21osobowym jacuzzi z szeroką gamą hydromasaży.


W obiekcie znajduje się również sala konferencyjna mieszcząca maksymalnie 120 osób, wyposażona w nowoczesny sprzęt audiowizualny, flipchart, rozkładaną podłogę taneczną. Na jej zapleczu znajduje się w pełni wyposażona kuchnia oraz pomieszczenia techniczne. Wszechstronność obiektu pozwala na zorganizowanie konferencji, spotkania integracyjnego, czy rodzinnej uroczystości.


Centrum Rekreacji Oborniki znajduje się w odległości około 30 km od Poznania i 65 km od Piły.


Pobyt w naszym obiekcie to doskonały pomysł na zabawę i relaks dla całej rodziny. Atrakcje naszego obiektu to gwarancja niezapomnianych doznań.


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!