Poszukujemy kandydata na stanowisko Kasjer Pływalni w Centrum Rekreacji Oborniki

Główne obowiązki : -obsługa kasy fiskalnej -sporządzanie raportów zmianowych, dobowych, zamknięcie miesiąca -wystawianie faktur -obsługa programu sprzedażowego TT-SOFT -dbanie o najwyższą jakość świadczonych przez Przedsiębiorstwo usług

Wymagania:

-wykształcenie min. średnie

-obsługa komputera (Word, Excel, obsługa poczty elektronicznej)

-prawo jazdy kat. B

 

Wymagania dodatkowe:

-umiejętność współpracy z zespołem,

-dobra organizacja pracy,

-sumienność i obowiązkowość przy realizacji powierzonych zadań,

-dyspozycyjność

 

Oferujemy:

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pełen etat

-zatrudnienie w stabilnej Firmie o wieloletniej tradycji,

 

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na adres e-mail: sekretariat@ pwik-oborniki.pl

 

Więcej informacji pod nr. tel. 887 169 999 Pan Artur Wójcik Kierownik CRO

 

Spółka zastrzega sobie możliwość zaproszenia wybranych kandydatów na rozmowę kwalifikacyjną, która odbędzie się w terminie ustalonym bezpośrednio z wybranymi kandydatami.

 

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PWiK w Obornikach Spółka z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U.2014 r. poz. 1182,1662)” Informujemy, że Administratorem danych jest PWiK w Obornikach Spółka z o.o. w Obornikach. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Załączniki:

Opublikowano: 22.09.2021r.