Co nowego w CRO? Sprawdź!

Szanowani Klienci, pragniemy poinformować, że z dniem 15 lutego 2021 roku, Centrum Rekreacji Oborniki wznowiło działalność i w restrykcyjnym reżimie sanitarnym świadczy usługi dla wszystkich klientów.

Informujemy jednocześnie, że harmonogram godzinowy centrum nie ulega zmianie, od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 8:00 oraz od 15:00 do 22:00 świadczymy usługi dla klienta zewnętrznego, natomiast od 8:00 do 15:00 prowadzona jest na obiekcie gminna nauka pływania. 

W każdą sobotę i niedzielę obiekt jest czynny od godziny 7:00 do 22:00,  (godziny otwarcia dostępne są również na stronie CRO). Czynne są wszystkie niecki basenowe, z wyłączeniem dużej zjeżdżalni multimedialnej oraz małej anakodny znajdującej się na brodziku dla dzieci. Do dyspozycji jest również cała strefa SPA oraz grota solna z zachowaniem odpowiedniego reżimu sanitarnego. 

Kręgielnia, bilard oraz Squash są nadal nieczynne, jednak istnieje możliwość wynajęcia Sali konferencyjnej  na zorganizowanie konferencji czy też szkolenia zamkniętego, rezerwacje pod nr tel. 887 169 999.  


Apelujemy o rozsądek i bezwzględne stosowanie się do procedur i regulaminów obowiązujących na obiekcie (Dezynfekcja, Dystans, Maseczki przede wszystkim). 


Zapraszamy Zespół CRO 


Opublikowano: 15.03.2021r.